Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolai felvételi,1 pont...

Főiskolai felvételi,1 pont kellett volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem 344 pontom van, a ponthatár viszont 345.... Lehet ilyenkor valamit intézni, vagy esélytelen?:SSSS
2011. júl. 21. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz. Nem is érdemes még fellebbezni sem. Sajnos ez van.
2011. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Valószínűleg túl sokat vettek volna fel már, ha mindenki bekerül 345 ponttal. Ez van sajnos.
2011. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Azért szerintem 1 pontnál egy fellebezést megér.De egy megtekintést(úgy tudom ez is lehetséges) mindenképp megér,hátha te magad megleled azt az egy pontot...ha elfogadják az általad meglelt pontot,akkor hawaii...dizsi...


Ha nem jönne össze,akkor meg keress valami alkalmi munkát a következő egy évre...sok sikert...

2011. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez van sajnos...

Náha 1 méteren múlik, hogy nem gázol halálra egy autó, néha 21 számon múlik a lottóötös...

Majd jövőre újra próbálod. Ne add fel.

Nekem 4 éve 1 ponton múlott, Újra érettségiztem, 3 éve felvettek hamarosan végzek :)

Csak nee add fel. 1 év nem a világ.

2011. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sírd ki magad :/
2011. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"De egy megtekintést(úgy tudom ez is lehetséges) mindenképp megér,hátha te magad megleled azt az egy pontot...ha elfogadják az általad meglelt pontot,akkor hawaii...dizsi..."


???????????????????

Miben találta 1 pontot? Az érettségi bizonyítványában?

2011. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindenképpen érdemes plusz pontokat szerezni és jövőre újra próbálkozni, esetleg kereshetsz szintén tetsző és az érdeklődési körödnek megfelelő képzést, ahova az idei pótfelvételi során felvehetnek. Ha mindenképpen ide szeretnél bejutni, jövőre újra megpróbálhatod, nincs veszve semmi : )
2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, ismételd az érettségiket is ha lehet.

És nem érdemes fellebbezni, a felvin írják is, hogy ha egy ponttal maradtál le, egyből elutasítják.

2011. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is valami Okj-s képzést fogok keresni.. azért lett volna jó még idén bekerülni, mert jövőre befogják vezetni, hogy csak emelt szinttel lehet jelentkezni:S és az nekem nincs, hiába sikerültek egész jól az érettségijeim ...

Köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!