Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek a Miskolci Egyetem-g...

Felvettek a Miskolci Egyetem-gazdálkodási és menedzsment szakára. KÖLTSÉGTÉRÍTÉSESRE! Az könnyebb, mint az államilag támogatott?

Figyelt kérdés

Félek belevágni az egyetemi hajtásba..:S

Menjek el inkább szakközépbe 2 éves OKJ-s képzésre?Érek vele valamit? :|


2011. júl. 21. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
-.-'
2011. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
igen szerintem menj el szakközépbe.. bár nem tudom, az is lehet túl magas lesz
2011. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A költségesnél az a különbség hogy fizetsz. Érted? FIZETSZ. Mint a katonatiszt. És mindkettő ugyan olyan nehéz. Ha ez mégse így van valahol, az a diploma akkor annyit is ér.
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősünk azt állítja,hogy külön osztályba kerülnek a fizetősek,és az államilag támogatottak..
2011. júl. 21. 23:11
 5/9 Silber ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a gond, hogy nincsenek osztályok... Kurzusok vannak. A költségesek-államilag támogatott emberek pedig kollektíve vannak benne a képzésben, a tanárok számára nem jelenik meg melyik melyik. Ez személyes adatnak minősül... Látom felkészültél időben.
2011. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy kerülnek külön. Ez csak finanszírozás, a képzés ugyanaz. És itt osztály nincs. Tudom, mert negyedéves egyetemi hallgató vagyok. Teljesen egyben van a költséges az államival.

Nem tudom ki terjeszt ilyen dolgokat.

Ha felvettek próbáld meg, nehogy most hátrálj meg!

Ha nem megy otthagyhatod, de mi okod van nem elkezdeni? Eddig ezért dolgoztál.

2011. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen konnyebb, es nektek a a broadwayrol hoznak eloadokat, hogy erdekesebb legyen..
2011. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanazt tanulja mindkettő. Ne légy már hüłye. Egyébként pedig nem nehéz gazd. menedzsment.
2011. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
ennyi ésszel okj-re menj inkább
2011. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!