Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási és menedzsment?

Gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés
Merjek jelentkezni gazdálkodási és menedzsment, esetleg kereskedelem és marketing szakra, amennyiben nem vagyok jó matekból és nem is nagyon szeretem? Érdekelnek a gazdasági folyamatok, de nem tudom, hogy a számolásokkal meg tudok-e birkózni. Alapvetően humán beállítottságú vagyok.
2011. szept. 15. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem erős a matek, tehát jelentkezhetsz. A probléma csak avval van, hogy egy ilyen diplomával max munkanélküli lehetsz. :(
2011. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor gazdasági ágon te melyik szakot ajánlanád?
2011. szept. 15. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Gazdasági szakon. Miért pont gazdasági szak? :) egy informatikai szak sem sokkal nehezebb, miért nem próbálod meg inkább azt? :) Egyébként, minden gazdasági szakon van matematika, és lehet mondani, hogy könnyű, de nem feltétlen az, főleg, ha nem érdekel, mint ahogy az kérdésedből is kiderül. De, ha már más nem akkor kereskedelem és marketing, mert azon nincs annyi matek. :)
2012. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!