Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A megkezdett, de nem befejezet...

A megkezdett, de nem befejezett félév az már elhasznált félévnek számít?

Figyelt kérdés
Még tavaly elkezdtem egy egyetemi bsc szakot, de az első héten ki is iratkoztam. Ez azt jelenti, hogy az állam által támogatott félévekből egy már elúszott, vagy csak a vizsgákkal teljesített félév számít elhasznált félévnek? Most egyébként egy új fősulira járok, bsc szakra.
2011. júl. 21. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít. Ha a kurzusokat leadtad,vagy fel sem vetted, és a státuszodat nem aktívként zárták le, akkor nem számít. Nem tudom mi van nálatok neptun vagy etr,de elvileg mindkettőn nyomon tudod követni.
2011. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 elúszott természetesen.

Ilyen a rendszer, de mindenhol máshol is ilyen. Hülyék lennének nem behajtani érted a pénzt! hehe

2011. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az már elhasználtnak számít.
2011. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:

Nem szamit elhasznaltnak, ha egy het utan kijelentkeztel! Minden felevben oktboer 15 ill. marc 15 a statisztikai jelentes hatarideje, ahogy akkor lejelentenek a Statisztikai Hivatal fele, aszerint voltal aktiv vagy passziv a feleven.

Egyebkent nyugodtan kerj errol igazolast a tavalyi suli tanulmanyi osztalyarol, hogy a 2010/11 tanev elso feleveben mikent regisztraltak, az a tuti.

2011. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neptunban egyébként nincs semmi jele, hogy elúszott volna egy félévem.
2011. júl. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!