Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a veszprémi...

Mit gondoltok a veszprémi egyetem 478-as ponthatáráról? Hogy lehet ennyit elérni?

Figyelt kérdés
Hány felvételizőnek lett ennyi pontja? Hogy csinálták? Nekem is elég sok (460) pontom lett, de ez már durva... :)
2011. júl. 22. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az szerintem akkor is egy hiba :D vagy az RTL-en a híradósok nézték volna be? No engem nem izgat én ELTE TTK-ra megyek ahol nem volt magas a pontszám
2011. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Híradósok nyilván az államilag támogatott szakokat figyelték, általában ott magasabb szokott lenni a ponthatár. Nyilván nem nézték végig az összes szakot, csak azokat, ahol eddig is magas volt.

Azt meg jegyezd, hogy a Híradóból nem informálódunk...

2011. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Költségesre jelentkezett ennyi ponttal, tehát valószínűleg második diploma. Ha második diploma, feltehetőleg jó pár éve érettségizett.

Jó pár éve pedig volt olyan, hogy a középfokú nyelvvizsgáért emelt szintű, 100%-os érettségit adtak.

Emellett egy jó középszintűt megírni már nem nagy cucc.

Nyelvvizsgája meg nyilván volt, hiszen vszínűleg már van egy diplomája,a mihez kötelező volt.

2011. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!