Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE-GTK : pénzügy számvitel...

SZIE-GTK : pénzügy számvitel Budapesten?! Mi a véleményetek róla? Jó suli? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval jövőre leszek végzős és tegnap "megláttam" a bgf-es pénzügy számviteli 401 pontot és elképedtem:| Nagyon kevés esélyem lenne bekerülni de természetesen megpróbálom:) mindenképpen csak államilag támogatott szak jöhet szóba:)

viszont láttam hogy a SZIE-n is van pénzügy számvitel..Pesten... ami nekem tökéletes lenne csak a képzés színvonalára lennék kíváncsi :)

Koleszos elhelyezés SZIE-n /BGF-en megoldható?


2011. júl. 22. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ugyanebben a cipőben járok mint, te :)

de egyébként az az érdekes, hogy Zalaegerszegen ha jól emlékszem ugyanannyi a ponthatár mint a SZIE-n

2011. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A SZIE-n Bp-en ugyan olyan az oktatási színvonal, mint Gödöllőn, mivel ugyan azok a tanárok tartják nekünk az órákat.

Mint mindenhol, itt is vannak jobb és rosszabb tanárok, de nekem még nem volt problémám velük.


Sok ismerősöm panaszkodik a BGF oktatási színvonalára, így oda biztosan nem jelentkeznék.

2013. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!