Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki 1 ponttal...

Van itt olyan, aki 1 ponttal csúszott le álmai helyéről?

Figyelt kérdés

Én igen, padlón vagyok, nem tudok beletörődni. Összetörtem. Ezért szenvedtem, megtettem mindent.. És pont 1 ponton múlt..

Hogyan vigasztalódjak és törődjek bele?


2011. júl. 23. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam így, csak nem 1 hanem 3 ponttal.

Próbálkozz újra jövőre!

2011. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 skarma ***** válasza:

Nekem 5 pont kellett volna... de az 1 az még rosszabb... Nagyon sajnálom :(

Próbáld felfogni úgy, hogy most a sors mást szánt neked, valami jobbat.

2011. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vass Zsuzsanna válasza:
nekem se sikerült...így újra akarnák érettségizni emelt szinten szerintetek megoldható?
2011. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

15:33


Persze hogy megoldható! Aug végén -szept elején fennt lesz a jelentkezési lap érettségire a www. oh.gov.hu-n!

2011. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen 15:33-as csak csinálj egy emeltet vagy javíts ki egy érettségit ha valamelyik nem sikerült olyan jól és egy nyelvvizsga valamiből ha nincs is segít.
2011. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is 1 ponttal maradtam le.Teljesen magam alatt vagyok.:( Nem tudom,hogy belevágjak-e egy okj-s képzésbe meg emeltezzek-e az érettségin,hogy jövőre újra próbáljam.Félek,hogy addigra megemelik nagyon. :S De más szakra meg felvettek,amit kevésbé szeretnék,de csak költségtérítésesre :/
2011. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnálok mindenkit, aki lemaradt. Végülis nem oszt nem szoroz hogy hány ponttal, végeredmény ugyanaz...

Nekem az fáj, hogy 1 hajszálra voltam, és nem a 290es ponthatárról maradtam le, hanem egy nagyon magasról (Corvinus)

Engem felvettek máshova, szóval én szerintem nem próbálom újra. Ennél többet úgysem tudnék kihozni magamból, nagyon magas pontszámom volt. Kár hogy több száz embernek mégmagasabb... :D

Kitartás azoknak akik újra próbálkoznak. :) Hátha jövőre jobban megy.

2011. júl. 23. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem meg két éven keresztül nem indult a szak amit akartam, mert nem volt elég jelentkező. na ehhez mit szóltok? idén már csak poénból adtam be harmadszorra is és most meglett a létszám. :-D
2011. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ú ezis mekkora szívás már... De legalább idén sikerült:) gratulálok! Melyik szak amúgy?
2011. júl. 24. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

én kettő ponttal maradtam le, de felvettek máshova államira.

most úgy döntöttem h októberben előrehozottan angolt emelt érettségi és utána máshova jelentkezem....

szerintetek meg lehet csinálni az emeltet egyetem mellett? jól ment mindig az angol- van felsőfokom angolból, meg középfokom franciából. szóval reménykedek

2011. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!