Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz-e az, ha nem mentem két...

Gáz-e az, ha nem mentem két napig iskolába, mert csúszott a járda?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

szerintem egy részről nem gáz, mert el is törhetted volna a kezed.


Másrészről meg drága kincsem általában leszórják az utat, és vannak kerítések amibe tudsz kapaszkodni... az utcánkban végig tükörjég volt, de tudtam kapaszkodni...

2009. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem vagy mozgássérült, akkor igenis gáz.


Ki fogja igazolni? Mert orvosi igazolásod gondolom nincs. Az osztályfőnököd azt nem fogja elfogadni, hogy csúzott a járda. Ha még bejárós lennél, és ugye szerdán sok helyen nem jártak a buszok, az oké. De így? Hogy a járda csúszott. Ez nem igazán jó lógós duma, már bocsi. Ennél még a krétaevés is jobb, komolyan mondom.

2009. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de anyu ad róla igazolást, csak félek, hogy kinevetnek emiatt az osztálytársaim
2009. jan. 17. 19:59
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

de hát nem érted?! én is kiröhögnélek... de komolyan... "csúszott a járda". Szerintem az is ciki, ha köhögsz már nem jössz suliba. Nyilván máshol messzebb laknak mint te, mégis bementek.


Első válaszoló vagyok

2009. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
jaaaaaj ne legyetek mát ilyen bunkók !! ez egyáltalán nem gáz..az ország több pontján a tanitás is elmaradt a csúszos utak miatt!egyáltalán nem gáz..ne aggódj!
2009. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem rendeltek el a suliban tanszünetet a csúszós járda miatt, akkor ez elég gyenge kifogás a hiányzásra.

hószünet szokott néha lenni, ha akkora a hó, hogy komoly közlekedési akadályokat okoz. ilyen volt nálunk általános iskolában, de emlékszem volt egy fiú, aki ennek ellenére simán bejött suliba, de az egyik lány, aki meg tök közel lakott, nem jött be. kapta az oltást rendesen! én anyukád helyében biztos nem igazolnám neked, told csak be szépen a feneked az iskolába, ez a dolgod.

2009. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
ja és még valami (az utosó válaszoló vagyok) van egy tipp: huzz zoknit a cipődre igy tutira nem csuszol el!én is ezt csinálom:)) be fog válni!! :):)
2009. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
miért kell elmondani a többieknek?:D
2009. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%

A csúszós utak miatt maradt el tanítás???Ezt te komolyan is gondold???:)(annak üzenem, aki ezt írta)

Te csak nézed, vagy érted is híradót???

2009. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Pécsen a csúszós utak miatt elmaradt a tanítás, az egyetemen pedig meghosszabbították a vizsgaidőszakot, mert pl. a hegyről nem lehetett lejönni csúszás nélkül a tükörjég miatt. Szerintem egyáltalán nem gáz, anno mikor én iskolás voltam, még voltak akkora telek, hogy a ház kapujáig sem jutottunk el a derékig érő hóban... Akkoriban nem problémáztak ilyen miatt a tanárok.

Nem mellesleg szerdán férjemmel együtt sürgős és halaszthatatlan dolgunk volt, egy buszmegállónyit kellett sétálnunk, ő megcsúszott, és eltörte a kezét. Munkatársam a fejét verte be, úgy esett el, barátnőmnek pedig ugyan nem lett különösebb baja, de neki is sikerült egy nap kétszer elvágódnia.

Úgyhogy bárki bármit mondjon, szerintem egyáltalán nem gáz, hogy nem mentél iskolába, főleg ha anyukád igazolja a hiányzást.

2009. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!