Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor szóljak az osztályfőnöknek?

Mikor szóljak az osztályfőnöknek?

Figyelt kérdés
Végzős leszek szeptembertől és nem akarok megjelenni a szalagavatón és a ballagáson sem. Ezeket mikor közöljem az osztályfőnökömmel? Rögtön év elején vagy majd a szalagavató előtt?
2011. júl. 24. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:

hát a táncpróbák és hasonló okok miatt a szalagavató szervezése elkezdődik a félév elején (legkésőbb novemberben)

szóval sztem félév elején szólj


amúgy miért nem veszel részt?

2011. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön beszéld meg vele lehetőleg még az első 1-2 héten belül. Részben a szervezés meg hasonlók miatt. De szerintem kár lenne kihagynod,ez nagy élmény lesz az életedbe. Ha attól félsz hogy szalagavatón táncolnod kell, de ha rajtad kívül még többen nem akarják akkor más műsort is elő adhattok.
2011. júl. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a ballagásra egyáltalán nem mentem el, a szalagavatón meg nem táncoltam. De nem bánom. Nekem nem lett volna akkora élmény.
2011. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak akkor fogja neked megengedni ha nyomós indokod van. Ha azt mondod hogy nem szeretnél, akkor az nem nyomós indok. Ha csak nem épp beteg vagy vagy valami más. De sztem ki fog akadni rád... mármint ezeket az én ofőmből következtetem. De az is lehet hogy a te ofőd más! :)
2011. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehhez tényleg egy alapos indok kell, mert lehet hogy a műsor vagy tánc vagy nem tudom te is kellenél hozzá főleg ha valakinek a párja lennél. De ha pl valami nagy betegséged van, akkor természetesen minden további nélkül hanyagolhatod a dolgot. De azért én is megkérdezném hogy miért akarsz te ebből kimaradni?
2011. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért akarom kihagyni, mert nem érdekel. Én csak azért járok suliba, hogy meglegyen a papírom, a többi körítés nem érdekel. Az osztály sem olyan nagy közösség, hogy miattuk bevállaljam.
2011. júl. 24. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Szalagavatót kihagyhatod,szerintem ballagást is.

Én sem táncoltam,bár sérülés miatt.

2011. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!