Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szakkal el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Erre vettek fel, megjelöltem még a gazdálkodási és menedzsmentet, de végül a marketinget tettem előre, mert ez jobban érdekelt, és úgy láttam, eléggé hasonló, amit a két szakon tanítanak.

De most azt olvastam, marketinggel nem lehet olyan jól elhelyezkedni. Rosszul tettem, hogy ezt választottam?:S


2011. júl. 24. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon mindenkinek azt mondják, ha nem mérnök vagy orvos, akkor sose lesz munkája és éhen fog halni. Ehhez képest van egy csomó munkanélküli mérnök is, úgyhogy tök mindegy. Menjél, tanuljad, tedd oda magad rendesen és lesz munkád.
2011. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itthon ha nincs csőkos, akkor bármiben nehéz elhelyezkedni. Szerintem a kereskedelmi végzettség sok helyen előny lehet.
2011. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gazdálkodás és menedzsmentnél tuti jobb mert legalább specializálódsz. Mármint a gazd. menedzsmenten tanulsz számvitelt, ügyvitelt, gazd.matekot, marketinget, közgázt, szóval mindent vegyesen, és mesterképzéssel specializálódhatsz. Marketingen legalább csak egyet tanulsz :)
2011. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát jó, végülis már mindegy, mert nem tudok változtatni. vigasztal a tudat, hogy ez jobban érdekel.:)

meg végülis mindkettő közgazdász diploma.

2011. júl. 24. 21:38
 5/5 anonim válasza:
így van :)
2011. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!