Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kolis jelentkezésben segítene...

Kolis jelentkezésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Ősztől leszek gólya az ELTÉN. Lenne egy két problémám, amit megszeretnék kérdezni az illetékesektől, de a megadott emailcímre nem tudok levelet küldeni, mert visszadobja mindig :S.
2011. júl. 25. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ELTE kolis vagyok, tudok esetleg segíteni?
2011. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

idemásolom a levelet amit nekik írtam:


**** vagyok. Idén felvételt nyertem az ELTE TÁTK Szociális munka alapszakra, nappali államilag támogatott formában.

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen igazolásokat kell majd a kollégiumi felvételimhez csatolni abban az esetben ha édesapám elhunyt, édesanyám 1 hónapja vállakozó. (Előtte huzamosabb ideig munkanélküli volt.) Az egyik testvérem most végzett a középiskolával júniusban. Ő már nem tanul tovább, de jelenleg még nem tudott elhelyezkedni. A másik testvérem is már nagykorú, de velünk lakik és jelenleg is dolgozik.


Arra gondoltam, hogy már mindjárt itt az ideje, hogy jelentkezzek, de azt nem tudom milyen igazoláskra van szükségem. Kérhetnék ebben segítséget, hogy pontosan miket kell beszereznem?

2011. júl. 25. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami biztosan kell:


Önkormányzati igazolás a veled egy háztartásban élők számáról.


Ezen fel fogják tüntetni az összes személyt, aki hozzátok van bejelentve. Ezután mindannyiuk jövedelméről nyilatkoznod kell (igazolásokkal alátámasztva).


Tehát ha jól veszem ki az írásodból, akkor anyukád, és a tesóid jövedelméről kell elszámolnod és igazolnod. Munkáltatói (kereseti) igazolás, munkanélküliségről szóló igazolás, iskolalátogatási igazolás...ki mit csinál, mindenki szerezze be.


Részedről a személyigazolványra lesz szükség.


Ezek biztosak, elképzelhetőnek tartom, hogy apukádról is nyilatkoznod kell (hálistennek ebben nem vagyok jártas), mindenképp kérdezz rá, milyen mail címre írtál?


Ha első kézből tuti infó kell, Ribling Tomit kell keresni, ő a kollégiumi HÖK elnöke. :)


ribling@gmail.com - ide írhatsz neki, biztosan válaszol, és amit ő mond, az 1000%! :)

2011. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a felvettek.elte.hu oldalról néztem a lakhatás menüpont alatt, hogy erre az email címre lehet írni: felveteli@kolhok.elte.hu . de ezt visszadobta a gép.:S utolsó válaszadó köszönöm szépen az email címet :):) szeptemberben találkozunk :D :)
2011. júl. 26. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!