Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsok! Nektek milyenek...

Tanácsok! Nektek milyenek voltak az egyetemi kolis mindennapjaitok?

Figyelt kérdés
Jövőre akarnék Pestre egyetemre jelentkezni, de még nem voltam sose kollégista. Milyen volt nektek egy egyetemi kolis napotok? Milyen olyan íratlan szabályok vannak, amiket meg kellett tanulnotok, hogy ott meglegyetek a többiekkel?
2011. aug. 2. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én se voltam kolis egyetem előtt és igazából azon kívül, hogy nyitott vagy semmi extra nem kell :). Nekem mondjuk szerencsém volt olyan szempontból, hogy az egyik jó barátommal meg az ő egyik csoporttársával laktam együtt, úgyhogy elég jól megvoltunk. Igazából egy hiba van amit el tudsz követni, az pedig az ha egész nap a szobádban kuksolsz. Nem azt jelenti, hogy ha bárhol bármi van akkor egyből ugrani kell, csupán ha van egy kis kedved menni akkor ne habozz :).

Meg persze próbálj meg barátkozni legalább a szinten lakókkal, később olyan helyeken jönnek elő ezek az ismertségek amire nem is számítanál.

2011. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy félévet töltöttem koliban őszinte véleményem puritán, büdös, társalgós élet.
2011. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

voltam kolis egyetemen, én már kiéltem magam gimiben, így havi 1-2 buli bőven megtette egyetem alatt. aki nem járt ide-oda kinézték.. sőt volt, hogy prűdnek meg strébernek hívtak emiatt. mert sok egyetemista olyan, hogy csak elvből mennek, mert ezt látják..

nekem nem az a baj, ha valaki bulizik, áldásom rá, de ne b@szogassa utána azt aki nem ment. ennyi :)

amúgy kolija válogatja ..

2011. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!