Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborba elengednéd a...

Gólyatáborba elengednéd a párod? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Következő a helyzetem: barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt, felvették Egyetemre, és nagyon szeretne menni gólyatáborba. Nagyon megbízható, stabil a kapcsolatunk, ahogy megismertem nem csalna meg, de senki se tudja ezt soha megállapítani 100%osan....láttam már egy s más dolgot gólyatáborba hogy hogyan csalják meg egymást az emberek. Szóval én nem fogom neki azt mondani hogy ne menjen el, mert nincs szerintem beleszólásom hogy ő hova megy....de valami miatt nagyon tartok tőle, főleg azért mert egy nagyon dekoratív lány, tényleg az a 10/10-es csaj, és tudom hogy nagyon sok srác biztos ráindulna, és nagyon rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban, meg több száz ismeretlennel lesz több napig, isznak alkoholizálnak egész nap, és feladatokat csinálnak...inkább ki se térek rá hogy milyet.... mi a véleményetek erről? Van hasonló tapasztalatotok? Fiúk lányok egyaránt írjanak, kíváncsi vagyok.
2011. júl. 29. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Már maga a kifejezés is taszít: "elengednéd". Nem a szülője vagyok a páromnak, hogy elengedjem, felnőtt ember, megy, ahova akar. Különben meg, ha megbízol benne, akkor kívánj neki jó szórakozást, ennyi.
2011. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy megbízol-e a párodban vagy sem. Ha nem bízol meg benne, akkor a kapcsolatotokat is felesleges eröltetni, inkább szakíts vele.
2011. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy ha nem is a gólyák de a hökösök egész nap utána fognak kajtatni. És az is igaz, hogy sok csaj megcsalja ott a párját.

De ha megcsal most, akkor késöbb is ugyanúgy megtenné...

2011. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"de senki se tudja ezt soha megállapítani 100%osan...."


- Biztosra sosem mehetsz. Megértem, hogy a barátnőd jó csaj, blabla bla....

De tedd szívedre a kezed és válaszolj őszintén: téged megnyugtatna a tudat, ha csak azért nem csalna meg a barátnőd, mert Te nem hagysz neki alkalmat? (esetleg a jövőben sem


Abba már bele sem megyek, hogy miért fontos, hogy néz ki a barátnőd, amikor neki kell hűségesnek maradnia... mintha csak azon múlna, rámozdulnak-e.

2011. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is mikor voltam, összejöttem egy csajjal akinek volt barátja...

És sok az ivás és a vetkőzés is.

De ha megakar csalni akkor ugy is megfog, ott is voltak hűséges lányok

2011. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez lehet egyfajta vízválasztó a kapcsolatotokban. Kiderül, hogy mennyire stabil. Én 18 évesen hasonló helyzetben voltam. Volt egy kapcsolatom, de tudtam, éreztem belül, hogy nem ő az igazi. Felvettek főiskolára, elmentem gólyatáborba és bizony összegabalyodtam egy hök-ös sráccal. Beigazolódott az akkori megérzésem.

Nem akarok általánosítani, de az én véleményem és tapasztalatom az, hogy egy olyan kapcsolatban, ahol valaki elkezd egyetemre/főiskolára járni (nappalin), akkor az idővel szakításhoz vezet. Persze tisztelet a kivételnek. Mindenesetre kívánom, hogy a ti kapcsolatotok túlélje ezt a problémát. A gólyatábor nem minden, az egyetemista bulik is nagyon veszélyesek...

2011. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolatban ilyen kérdés nem merülhet fel. Nekem is volt barátom, amikor gólyatáborban voltam, ezért mindenkit elhajtottam, aki kikezdett velem. Nem értem, mi olyan bonyolult ebben. Ha szeret a barátnőd, akkor akkor sem csal meg, ha az összes srác csak őt akarja.

Ha megcsal most, akkor meg legalább kiderült hamar. Ha most nem engeded el, akkor legfeljebb később csalna meg.

2011. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ, az összes egytől egyig hasznos volt, és ráébresztettek arra hogy ez egy vízválasztó lesz...ha megcsal hát jobb előbb mint később... Köszönöm mindenkinek
2011. júl. 29. 18:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most mit cécózol? Nyakörvet a nyakába, az arról lógó pórázt meg be az ágy lába alá. Te meg iszol, tv-zel stb... így kell ezekkel bánni!
2011. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Engedd el, de csak egy buborékban, hogy ne tudjon érintkezni senkivel! :D


Honnan gondolod, hogyha most nem engeded, így meg sem csal, akkor az egyetemi bulikon nem fog?


grat a gondolkodásodhoz.....

2011. júl. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!