Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborba elengednéd a...

Gólyatáborba elengednéd a párod? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Következő a helyzetem: barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt, felvették Egyetemre, és nagyon szeretne menni gólyatáborba. Nagyon megbízható, stabil a kapcsolatunk, ahogy megismertem nem csalna meg, de senki se tudja ezt soha megállapítani 100%osan....láttam már egy s más dolgot gólyatáborba hogy hogyan csalják meg egymást az emberek. Szóval én nem fogom neki azt mondani hogy ne menjen el, mert nincs szerintem beleszólásom hogy ő hova megy....de valami miatt nagyon tartok tőle, főleg azért mert egy nagyon dekoratív lány, tényleg az a 10/10-es csaj, és tudom hogy nagyon sok srác biztos ráindulna, és nagyon rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban, meg több száz ismeretlennel lesz több napig, isznak alkoholizálnak egész nap, és feladatokat csinálnak...inkább ki se térek rá hogy milyet.... mi a véleményetek erről? Van hasonló tapasztalatotok? Fiúk lányok egyaránt írjanak, kíváncsi vagyok.
2011. júl. 29. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 'elengedni'?! Ki vagy te, az apja? Az ilyen típusú pasik, mint te, kikényszerítitek a megcsalást és/vagy szakítást. Nem lehet egy személyen uralkodni. Ha szeret és nem akar megcsalni, akkor NEM fog megcsalni. Ennyi a titok.
2011. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kívánj neki jó utat. szerintem bízz meg benne, vagy üljetek le, és mond el neki szépen, hogy nagyon szereted, és bízol benne, csak egy kicsit félsz. szerintem nem fogja rosszul felfogni, és őszinte is vagy vele. egyébként, szerintem ha tényleg szeret, akkor nem csal meg. és inkább állj hozzá optimistán, hogy jól érzi magát, te is addig elmehetsz haverokkal erre-arra. :)
2011. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Helyi egyetemre megy a lány? Mert ha nem, és koleszos/albis lesz akkor szerintem úgyse maradtok együtt. Tapasztalat. Nekem az összes ismerősöm szétment a párjával fősuli kezdetekor.
2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Na? Mi lett a vége?
2012. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező is ment vele, és megerőszakolták a lányok.
2012. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Albu válasza:
Jót röhögtem a kérdésen. Ha ez kérdés, hagyjon ott téged mielőbb!
2017. szept. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!