Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborba való vagyok,...

Gólyatáborba való vagyok, vagy inkább kerüljem el?

Figyelt kérdés

Nagyon dilemmázok, hogy elmenjek-e gólyatáborba. Több okból is. :)

Először is, nem ismerek senkit és nehezen ismerkedek, csendes, megfigyelő típus vagyok, hetekig eltarthat mire összebarátkozok valakivel, nemhogy ennyi idő alatt. Félek, hogy egyedül maradnék, mert nem szeretném ráerőszakolni magam senkire. :D

Ezenkívül nem iszok, úgyhogy úgy érzem bajba lennék a feladatokkal, pláne az esti bulizással. Olvastam itt olyat, hogy van ilyen összeülős beszélgetés, tök békésen, míg azok, akik akarnak elmennek bulizni. Ez mennyire gyakori? Meg nem tudom, hogy hány ember ilyen beállítottságú, az csak nem lehet, hogy mind a 300 fő inni fog? :D

Úgy vagyok vele, hogy ha mindig nemet mondanék a piára, nem lennék a társak szíve csücske, viszont nem fogom meginni, amennyiben el tudom kerülni.

Plusz van barátom, szóval semmiféle kavarásban nem vagyok benne. :)

Tehát, békés ember vagyok, aki ismerkedni szeretne, mennyire van esélyem nyugiban ott lenni, úgy hogy mindenben benne vagyok, amihez nem kell inni, meg bulizni (feladatok, programok, akármi jöhet)? :)

Tudom, hogy voltak hasonló kérdések, csak megnyugtatást várok, hogy vannak mondjuk ilyen tábortüzes nyugis dolgok is. :)

Köszi! :) 19L


2011. aug. 12. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem analizáltam ennyire körbe, de nem mentem gólyatáborba, utána úgyis ott volt még pár év az ismeredésre, beszélgetésre, sörözésre stb.

Nem rémlik olyan, h bármi miatt sajnáltam volna, hogy kihagytam.

2011. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Anno én sem mentem. Pláne, hogy nem fizetek 8eFt-ot azért hogy legyen szállásom, hiszen ott laktam, ahol a suli van.

Másrészt nehezen ismerkedem. Harmadrészt, minek?

Évközbe annyi buli lesz, hogy ihaj. Majd bepótolod.

2011. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
vannak az ivászaton túlmenően mindenféle gázabb és kevésbé gázabb feladatok,amolyan beavatás jelleggel...az adott suliban a Hallgatói Önkormányzatra(a felsőoktatásban ezt röviden csak HÖK-ként szokás emlegetni)kellene bemenned,és ott őszintén elmondani,hogy te egy szolidabb természetű lány vagy,és nem szeretnél 500(x száz) ember előtt beégni,de kihúzni sem akarsz,csak ciki feladatokat nem szívesen csinálnál...és ezért kérded,mi lesz? ha normálisak,nem zavarnak el,hanem elmondják,hogy ide meg ide meg ide nyugodtan menj,mert semmi gáz nem lesz,oda meg oda meg amoda meg ne menj,mert az csak a bebaszásról meg egymás porig alázásáról szól.Szerintem ennyi.Meg kérdezz meg normálisnak tűnő felsőbbéveseket....
2011. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond, egy gólyatábort nem lehet bepótolni, soha és semmivel. Ez életed egy meghatározó élménye lesz és ne aggódj, senki sem fog rád kényszeríteni semmit, te is meg fogsz lepődni, hogy hányan visszafogottak a gólyák közül.

A programokban is annyit vállalsz, amennyit akarsz. A hardcore feladatokra úgyis úgy kell jelentkezni, tehát senki sem fogja azt mondani, hogy most te neked meg kell innod 5 felest aztán bukfencezni.


Lesznek vicces, piától mentes, szimplán ismerkedős programok, na meg ez az utolsó tábor, ahol még "gyerekként" vehetsz részt.

Sokan félnek és nem mennek el ilyen okok miatt, mint te, és biztos vagyok benne, hogy mindannyian megbánnák, ha tudnák, mekkora móka az egész.


És nem elégszer győzöm hangsúlyozni: egyetemen már -többségében- érett, normális emberek vannak, akik nem fognak téged kiközösíteni, csak mert visszafogottabb vagy. Ha kedved tartja, akkor csak nézelődsz, beszélgetsz, és csak abban veszel részt, amiben szeretnél.

NE HAGYD KI!

2011. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
maradj otthon, jobban jársz
2011. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Meghatározó? OMG.

Tavaly voltam, igaz szar is volt, mert a szervezés béna, a szervezők iszonyat bénák voltak, drága volt, alig volt program.

Nem mondható életem meghatározó élményének korántsem.

Akinek ez baromi jó és meghatározó esemény, az valami 3 agysejttel rendelkezhet, mert nálunk annyi volt, hogy buli, és ivászat este, napközbe semmi program. Máshol biztosan jobb, de nálunk pocsék volt.

Idén megyek máshová, meglátom ott milyen.

2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Igazából úgy vagyok vele, hogy hajlok rá, hogy menjek, mert közben még eljöhetek, ha nagyon gáz. Csak tartok tőle, és félek, hogy magányosan kavarognék, amig mindenki bulizik. Azt már tudom, hogy olyat nem fogok tenni, amit nem szeretnék, csak az zavar, hogy esténként mihez kezdek, ha nincsen ilyen spontán összeülős békés ismerkedés, amíg a többiek isznak. Mit gondoltok?

Egyikőtök írta, hogy a gólyák visszafogottabbak, de megijeszt, hogy eddig csak a nagyhangúakból láttam facebookon. Mármint elbizonytalanít, mert nem látom, hogy vannak csendes emberek, ugyanis gondolom ők vagy nem hallatták eddig a hangjukat, vagy nem jönnek(?). Azért ugye vannak ilyenek?:D

2011. aug. 12. 22:58
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Vannak sokan, tapasztalat. Amúgy semmi bajod nem lenne ha kicsit feloldódnál. Ivás nem egyenlő vedeléssel. Pár sörtől máris felszabadultabb tudnál lenni.
2011. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az még beleférne. :) Aztán ki tudja mi lesz. Csak ilyen személyiség vagyok, ilyen hozzáállással. :) Remélem találok hasonlókat. :)
2011. aug. 12. 23:20
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,hova készülsz gólyatáborba de a jelentkezést már szerintem le kellet adni.

Én nem megyek mert túl drága nekem, 13.500+oda vissza utazás 5k + költőpénz és még a kollégiumiot is bekéne fizetni :(

2011. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!