Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrásokon mennyire...

Emberi erőforrásokon mennyire nehéz a matek? és úgy általában mennyire kemény szak? Nagyon száraz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gazdaságinformatikára megyek, még ez is nehezebb annál. Aki nem informatika/mérnök/matematikus szakra megy, az nehogy azt mondja nekem egy humán szaknál, hogy ott nehéz matek van.
2011. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi de ez közgáz szak nem humán,épp ezért kérdeztem a matekot
2011. aug. 5. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira vészes, ha emelt matekkal mész minden nehézség nélkül teljesíthető, ha nem, akkor kicsit többet fogsz szenvedni, de nem lehetetlen. Mondjuk ez attól is függ, milyen egyetemre mész.
2011. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a mérnöki szakokon mennyire nehéz? pl élelmiszermérnök. vagy mérnökin mindegy mit taulsz ugyanazt adják le egy villamosmérnöknek mint egy kertészmérnöknek mondjuk? matekból persze
2011. aug. 5. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:

humán erőforrás szakon nagyon könnyű a matek.

ott veszik a legkevésbé komolyan a matekot a közgáz szakok közül..


mérnöki szakokon.. nem tudom melyiken a legnehezebb, de szerintem a mérnöki szakokon nem ugyanolyan a matek szerintem egy építész nem ugyanazt a matekot tanulja mint egy kertészmérnök.. bár nem tudom, viszont tény hogy egyik mérnöki szakon sem könnyű a matek..

2011. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!