Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kiss Lajos-Miskolc jár...

Dr. Kiss Lajos-Miskolc jár hozzá valaki? Mi a vélemény rólla?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre jár valaki?Mennyit kér?És a szülésért?
2011. márc. 16. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam nála, bár nem magán rendelésen, hanem a MÁV-ban tb alapon. De nagyon nem vagyok jó véleményen róla. Fájt a vizsgálat nála, pedig nekem szinte soha nem fájt még. Nem rejtette véka alá a véleményét rólam, nyíltan kimondta, hogy ilyen fiatalon (24 vagyok) nem kellene még gyerek. Lehet rossz napja volt, vagy a magán rendelése más, de már akkor gyanús volt mikor az időpontom előtt fél órával, rögtön érkezésemkor behívtak, mert nem volt senki a váróban.
2011. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nála szültem, most 31-én lesz ennek pontosan egy éve :-)

Én a Máv Rendelőbe jártam hozzá az éves rákszűrésre két évig, majd amikor teherbe estem, akkor is hozzá mentem.

Igazából a terhesgondozás alatt meg voltam vele elégedve. Én a köztes utat választottam.......megkérdeztem, hogy vállalja e a szülésem levezetését, és a terhesgondozások alkalmával időnként csúsztattam a zsebébe pénzt. Például volt amikor elcsúsztam és soron kívül csinált uh-ot, vagy amikor a terhességem 30. hetében kórházba kerültem és senki nem nyilatkozott arról, hogy mi van, vagy hogy mikor mehetek haza, vagy, hogy mik a teendők, Ő egyből intézkedett és jött hozzám. Aztán a kórházban (akkor még vasgyárban voltam) a nem megfelelő higéniás körülmények között, olyan fertőzést kaptam, hogy alig bírt kikezelni.......soron kívül fogadott a Máv rendelőben. Pontos összeget már nem tudok Neked mondani, de kb. 4 alkalommal kapott 5 ezer forintot. Azt hozzá kell tennem, hogy itt olvasom, hogy nem mindenhol szokás, de én szinte napra pontosan 4 hetente be voltam hívva ultrahangra.

Amikor éjfélre a kórházba értünk szülni, a kórház értesítette őt, és fél 3-ra ott volt. Igazából semmi fájásom nem volt, így fél 7-kor brutál adag oxitocint rendelt el, amit az ügyeletes orvos csak ennyivel kommentált: "magának nem normális az orvosa, ez még egy lónak is sok lenne". Na igaza volt, azt hittem meghalok, de úgy tűnik ennek az intézkedésnek köszönhetem, hogy röpke 3 óra után megszületett az első babám, miközben a reggeli viziten még azt mondták, hogy talán este 6-8 körül már meglesz a baba. Igazából mivel ilyen gyors szülésem volt, Kiss főorvos úrnak nem volt nagy szerepe, azon kívül, hogy a lábamon pihentette a kezét. MIndent a szülésznő csinált (nem fogadott, tüneményes szülésznő volt)a doki csak annyit, hogy gátat metszett, majd összehímzett. 50 ezret kapott. A gyermekágyas részlegen még hazamenetel előtt megvizsgált, és csókolom ennyi volt. 6 hetes kontrollon semmi extra nem volt, megvizsgált és kész, ja és ellene van a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlóknak, nem volt hajlandó felírni.

4 hónapig tudtam szoptatni, majd elmentem hozzá a Máv-ba rákszűrésre.........szerintem már nem is emlékezett rám.

Összegezve: Jó doki, de idős már nagyon. Mindent rutinból csinál.

Nem bántam meg, de ha lenne majd még egy babánk már nem őt választanám.

Barátnőm dokija volt, és nekem is volt szerencsém kétszer Lőkös Bélához. Olvastam itt, hogy vannak akik nincsenek róla jó véleménnyel.

Na nekem nagyon pozitív a tapasztalatom vele. Poénkodott, kommunikált a kismamáival, nemcsak a "feküdjön fel" mondat hangzott el a szájából.

Ha valami eszembe jut, vagy valami kérdésed van, írj.

Hány hetes kismama vagy?

2011. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!