Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tehetne haverom ha nem...

Mit tehetne haverom ha nem küldtek neki Neptun kódot?

Figyelt kérdés
2 hete jött meg mindannyiunknak a felvételi értesítés és haver mondta nekem hogy nem találja a neptun kódját tegnap én is mentem megnézni h tényleg nem e keveredett el valahova mit tehetne ebben az esetben ha véletlen tényleg nem kapott?
2011. aug. 10. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívja fel az egyetemét, de ez miért nem egyértelmű?
2011. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

legyen önállóbb és hívja fel a tanulmányi osztályt

mondd meg a haverodnak/aki valszeg te vagy/, hogy ha valami gondja van a sulival akkor nyomás a TO

a diákigazolványt befizetted?

2011. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"mondd meg a haverodnak/aki valszeg te vagy/"


Nem akartam már neki beszólni, de az utóbbi időben minden krédező a "barátja" problémáját vázolja... :D

2011. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehezen mivel én már aktiváltam a neptunt és én mindent rendeztem :D
2011. aug. 10. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt én is nagyon bírom, de azt is, hogy az értesítőben benne van, hogy a problémákkal keressék a TO-t, mivel gólyák.

persze nem b aj ha nem értenek mindent de egy kis önállóság nem ártana.

ment egy zöld kéz:)

2011. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz? Az azonosítóra, vagyis "felhasználó névre, vagy magára a jelszóra?

Mert ha a jelszót nem találja, az sok helyen a születési dátum szám formában. pl: 20041225

2011. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Maga a teljes papírt nem kapta meg az azonosítóval és a használattal
2011. aug. 10. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogd szépen kézen, ha már ennyire életképtelen a gyerek és add a kezébe a telefont, hogy hívja fel a TO-t és kérdezze meg...
2011. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!