Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Haverom kapott egy fizetési...

Haverom kapott egy fizetési felszólítást egy ügyvédtől (a BKV bízta meg), miszerint lejárt bérlettel elkapták 2009. 06. 09-én. Ja és a srác ártatlan, vidéken lakik! A boríték tértivevényesen jött.24.500 Ft azért, amit el sem követett. Mit tehetne?

Figyelt kérdés
Ja és 5 napja van fizetni, különben polgári eljárás lesz belőle.
2010. febr. 3. 18:16
 1/9 anonim válasza:
100%
Egyik oszttársamnak is küldtek ilyet. Elhagyta a diákigazolványát, és az ott levő adatokat bediktálta. Amiket még pluszban kértek, és nem volt a diákon, mint például anyja neve, telefonszám stb, arra azt irta oda, h nem tartozik rá...és igy megbüntették a haverom. Szerencsére, ő már jelezte a titkárságon előtte már, h elhagyta a diákját...ilyen esetben az lehet, h haverod elhagyta a papirjait, vagy valaki megszivatzta....akkor vigye polgári perre az ügyet, és ott igazolja, h nem ő tette.ha nem jön össe fizetnie kell
2010. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Írjon a BKV-nak, hogy tévedés történt. Ha lényeges adatok hiányoznak a felszolításról, akkor ezt felhozhatja érvnek.

Legtöbb estben ennyi szokott maradni az ügyből, de úgy hiteles, ha a haverod feljelentést tesz okirathamisításért, és ezt jelzi a BKV-nak is.

2010. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

természetesen nem fizetsz!

bizonyítani NEKIK kell, tehát lássuk mit képesek elő hozni, meglátod, sztem semmit, főleg nem az ALÁÍRÁSODAT!!

2010. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

heh, nekem is jött egy ilyen levél, tök be voltam szarva, pedig még nem is voltam Pesten se!

Én nem foglalkoztam vele és semmi sem történt.

2010. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kankalin ***** válasza:
100%
Tesóm is így járt. Neki mákja volt, mert nem stimmelt az "anyja neve".
2010. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18 45nek van igaza, a bkv is csak egy cég.
2010. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is jött, de nem fizettem ki, ugyanis nincs miből. Ezek legalább elévülnek egy idő után?
2010. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyet több ismerősömnek is küldtek már, pedig pest közelében sem volt.. le kell kakálni, nem fizettek ők sem, nem lett belőle semmi.
2010. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagymamám is kapott.Pedig ő aztán tényleg életében nem járt Pesten. Próbálkoznak. Nem kell vele foglalkozni, nem fog történni semmi.
2010. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!