Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud egy olyan oldalt...

Valaki tud egy olyan oldalt mondani, ahol az ÖSSZES pesti egyetem és főiskola neve fel van sorolva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
felvi.hu...
2011. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen? És hol? Mert én olyat nem találok, hogy városonként fel lenne sorolva, hogy nesze, itt a pesti sulik, vagy, hogy kiválasztanám :/ Tudnál segíteni?
2011. aug. 16. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát olyan nincs. De fel van sorolva az összes. Ha rákattintasz, akkor meg kiírja, hogy hol a suli.

Nyilván ami úgy kezdődik, hogy "debreceni" meg "Szegedi", arra rákattintani is felesleges...

2011. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért ez így nagyon hosszadalmas, mert pl. ÁVF = Általános Vállalkozási Főiskola, és nincs oda írva, hogy hol található. Nekem a célom lenne kiszűrni a pestieket, de így egyesével googlezni nem annyira izgi :) Gondoltam, hátha van egy olyan honlap, csak én nem találom ..

de azért köszi a választ!

2011. aug. 16. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell egyesével googlizni. Ott van felvi.hu és rákattintasz. De kb mindegyik Pesten van egyébként, és amúgy sincs annyira mérhetetlenül sok. Ne legyél ennyire lusta:D

Gyakorlatilag amiben nincs benne, hogy "szegedi", "nyíregyházo" meg hasonlók, az szinte mind Pesten van...

2011. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Oda van írva, hogy melyiknek hol van a székhelye.

2011. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köööszi :D
2011. aug. 17. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!