Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérváron szeretnék...

Székesfehérváron szeretnék továbbtanulni. Milyen főiskola, vagy egyetem van ott, és mit lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a levelezős lenne a legjobb.


Lány vagyok, úgyhogy valami a nememnek való kellene.


2011. aug. 21. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz a konyhában és neveld a gyereket!

No csak azért a kis gonoszkodás mert te kértél meg rá, hogy legyek egy kicsit férfi soviniszta :D


Node, hogy válaszoljak is szerintem rosszul nézel a dologra. Ne aszerint válassz egyetemet/főiskolát, hogy hol laksz főleg ha levelezőn akarod hanem először is mond el mit szeretsz, miben vagy jó milyen terveid vannak?

2011. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az az, hogy nem valami szívesen mennék máshova. A szüleim szeretnék, ha továbbtanulnék. Az utazással vannak bajaim. A kérdés lényege az lenne, ha már egyszer felvételizek, akkor mik jöhetnének szóba. Nincs, ami kifejezetten érdekelne.
2011. aug. 21. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Kodolányi János Főiskola, vagy a Pannon Egyetemnek van még ott kirendeltsége. A ÓE-t lánynak nem ajánlom.
2011. aug. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid szeretnék, hogy továbbtanulj, és nem te, akkor beszéld meg a fejükkel, hogy más terveid vannak és X meg Y dologban érzed magad erősnek, nem abban, amit ők mondanak. (Figyú, engem pl. az olasz kultúra érdekel, ezért a szüleim akarata ellenére is, ezt céloztam meg. Ők az angolt akarták orrba-szájba. Én nem. Így vagyok boldog. Már bocs, de vizsgaidőszakban átkozni fogod őket, ha most így behódolsz...)

Különben meg ne foglald el mások helyét.

A szüleidnek tanulsz vagy a saját életednek, magadnak? Te fogsz megélni abból, amit tanultál vagy ők? Elsősorban te. Max. hazaadsz némi pénzt, ha jól keresel.


Mihez értesz, mit szeretnél TE?


Egyébként a Kodolányi János Főiskola van ott, a Nyugat-Magyarországi egyetem Geoinformatikai kara, az Óbudai Egyetem egy-két része...

2011. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van kodolányi fősuli, aztán óbudai egyetem kihelyezett szaka, meg pannon egyetem kihelyezett szak, ezekre keress rá neten.

21f

2011. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én inkább gyerekeket, családot szeretnék, de szerintük az nem ember, ha nem tanul. Nem azt mondom, hogy nem szeretnék tanulni, de nem főiskolára szeretnék menni, hanem inkább szakmát tanulni. Szerintem azzal többre mennék.

2011. aug. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!