Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Írnátok jó középiskolákat?

Szőkecsaj kérdése:

Írnátok jó középiskolákat?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok , jövőre mennék középiskolába és nemtudom hova.ahol lakom nem igazán erős a gimi így máshova szeretnék menni.Legjobb lenne egy médiai szakközépiskola.de bármely bevált iskola javaslatnak örülnék.:)
2011. aug. 17. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Berzeviczy Gergely Kéttanítási nyelvű és Közgazdasági Szakközépiskola

Közgazdaság, kereskedelem marketing: heti 4 óra angol + heti 3 2. idegennyelv

Kéttannyelvű: heti 19 óra angol nyelv


Szeretem ezt a sulit, már 3 éve járok ide

2011. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kolompár József Gimnázium - Salgótarján
2011. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem itt bőven van választék. :)

2011. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.:)
2011. aug. 17. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló volnék...

Am nagyon meg vagyok elégedve ezzel a sulival... Nem mondtad, hogy hol, de ez BP-en a IV.- kerben van... Nem rossz környék. Rámegy a nyelvre, és az érettségire is jól felkészít. 4. után OKJ-s képzés is van (más helyszínen), és mivel ECDL vizsgaközpont ezért a tanórán belül folyik a felkészítés, így csak a vizsgadíj van. Jó kis közösség van benne, kicsi ugyan az épület, de olyan családias is a hangulata. :)

2011. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenképp megjegyzem magamnak és még lehet h az a suli lesz a befutó;)
2011. aug. 17. 20:24
 7/10 A kérdező kommentje:
főleg ha olyan jó fejek járnak oda mint amilyennek te tűnsz.:)
2011. aug. 17. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a média világa érdekel, akkor neked a Szent László Gimnáziumot találták ki. ;) Budapest, X. kerület!

[link]

Itt az egyik legjobb és leghíresebb a média-oktatás, ide járt a volt kormányszóvivő, Daróczi Dávid is. Emelt szintű felvételi kell magyarból, illetve van szóbeli is.

Az egész iskola nagyon színvonalas, nagyon híres Budapesten.:)

A médiáról pedig: nagyon jól felszerelt az iskola stúdiója, egy kisebb tévétársasággal vetekszik. Valamint sokszor járnak gyakorlatozni a szomszédos ATV stúdióiba is... :) Mindenképpen ajánlom!:)

2011. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2011. aug. 30. 09:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Neumann János- Eger :)
2011. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!