Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusos egyetemisták!...

Corvinusos egyetemisták! Írnátok pár sort az iskoláról?

Figyelt kérdés
Elsősorban a közigazgatástudományi kar érdekelne, de bármilyen tapasztalatot és véleményt (legyen akár negatív akár pozitív) szívesen olvasok.
2011. júl. 10. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Negatívumot nem igazán tudok mondani, egy két tanár gáz az tény, de túl kell lépni ezen.

Az összhas prof Hámori, ha lehet kerüld el, mindenkinek jobb lesz hidd el.

Imádni fogod, a Közgáz marha jó közösség, segítőkészek.

A TO-n embernek tekintenek és az esetek 90%-ban meg lehet beszélni a dolgokat.Ez hatalmas kegy a mai felsőoktatásban.

És mielőtt azt gondolnád, hogy ezek természetes alap dolgok azt kell mondjam, hogy nem, a barátnőm párhuzamosan járt velem a BGF-re és a fél életét az iskola bürokráciájában töltötte, ez nagyon gáz.

Érdemes az elején hajtanod de nagyon és ha az első éved vizsonylagosan jól sikerül gondolok itt négy egész feletti átlagra, akkor utána van két nyugis éved, ez nem azt jelenti, hogy nem kell bejárnod vagy tanulnod hanem azt, hogy a tanárok kiszemelik maguknak azokat akik tudnak és ez némi védettséget ad.

Nekem Tallos tanította a matekot, egy tündér.

A matekot első pillanattól vedd nagyon komolyan a felét az életben nem fogod használni, DE ehhez viszonyítanak mindent, ez egy ki nem mondott alaptörvény, aki mást mond hazudik.A matek egyébként is szórótárgy az első három félévben, úgyhogy nem érdemes elhanyagolni.

Rengeteg ösztöndíj lehetőséged lesz, én kétszer voltam külföldön két teljes tanévet.

Sok innovációs munkában vehetsz részt ha szeretnél, rengeteg munkacsoport és szerveződés van.

Nem tudom mire lennél még kíváncsi, kérdezz nyugodtan.

Hirtelen ennyi ha pro és kontra akarok lenni.

2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!