Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki várja a sulit?

Ki várja a sulit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Éééééénnnnn^^
2009. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon várom! Most megyek 1 év pihi után szakácsnak és már nagyon várom, hogy elkezdjem a tanulást! :)

(tiniként utáltam tanulni, de rájöttem, anélkül semmi vagyok és megváltoztam)


20/N

2009. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
éééééén,mert bejuttam a abba a suliba amibe szererettem volna de amugy utoljára akkor vártam amikor mentem 1.be :)
2009. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Én is várom.

Most megyek 11-be (gimi). Az előző két évet kicsit félvállról vettem,és most elhatároztam,hogy beleúzok. Persze ezt minden nyáron elhatározom,de most valahogy komolyabbnak érzem :D

Meg aztán valahogy jó lenne bejutni az állatorvosira.

2009. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is! Most megyek 10.-be, imádom a sulimat!
2009. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én, végre nyugodtan lehetek itthon!
2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is :)
2009. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én várom is, meg nem is! :)


Egyrészt azért várom, mert bejutottam abba a suliba, ahova akartam, arra a szakra, amelyikre akartam. Ismerek is pár embert már a suliból, mert jó suli, mindenki oda megy általában és nyáron haverokon keresztül találkoztam másokkal is. Plusz ott lesznek a volt oszt.társaim, a legjobb haverom is, stb. :D

Viszont...itthon olyan jó ülni, olyan gondok nélkül, hogy nincs meg a házi, nehéz a tananyag, holnap felmérő, stb. Mert nyáron pihenünk, szórakozunk, és az azért jobb, mint a suli.

De van, hogy napokat unatkozok itthon, ezért is várom kicsit a sulit és persze azért, mert új osztály, új közzöség meg minden! Remélem jó lesz! :D

2009. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

várom én ... de félek is ...

most kezdem a középsulit és idegen környezet,idegen emberek ,nincs ismerős ... háááát

2009. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várom^^

Új suli,középsuli.Sikerült bejutnom oda ahova akartam,arra a szakra:D Alig várom,hogy végre közgázt tanuljak:) No,meg hogy megismerjem az új osztálytársakat:P No,meg a gólyatábort is nagyon várom,de sajnos csak 2napos lesz:S

2009. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!