Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jovore kezdem az egyetemet...

Jovore kezdem az egyetemet (ELTE-BTK), kolis leszek. Azt lehet kerni a kolis jelentkezesnel, hogy mas elsoeves bolcseszekkel legyek egy szobaban?

Figyelt kérdés
Nem konkret emberekre gondolok, csak ugy altalanossagban szeretnek kari evfolyamtarsakkal lakni.
2009. ápr. 15. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik koli? Én KCsSK-s vagyok. :)

Beköltözéskor nem nagyon lehet válogatni, de ált. évfolyamtársakkal raknak össze. (Velem legalábbis így volt)

Menj kolis gólyatáborba, ott elrebegheted az óhajod. :)

2009. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meg nem tudom pontosan, melyik kolit jelolom meg. Az Ajtosi szimpatikus eddig, de azt hallottam, nehez a bejutas.


A jelentkezesnel hanyat lehet megjelolni? Es ha egyikbe se vesznek fel, amit megjeloltem, attol meg egy masikba, ahova eleg a pontom, felvehetnek (tehat nem maradok koli nelkul)?

2009. ápr. 15. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A "mi időnkben" még úgy volt, hogy felvettek oda, ahová elég a pontod. Gondolom, ez azóta sem változott.
2009. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és hármat lehet megjelölni.
2009. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehat ha a 3 megjeloltbol egyikbe se jutok be, egy negyedikbe felvehetnek. Akkor batran jelolok majd. :) Koszi!


Azt esetleg tudod, hogy hol van a legtobb bolcsesz, s hol a legjobb a kolis elet? Igazabol szinte az osszes kolinak utanajartam amennyire lehetett, s mindegyik masert tetszett.

2009. ápr. 16. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen vegyes az elosztás. Én mint említettem, KCsSK-s vagyok. Maga a koli borzasztóan néz ki, de itt van a legnagyobb élet. Ma este is lesz buli. :)
2009. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!