Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy zajlik a kiiratkozás...

Hogy zajlik a kiiratkozás főiskoláról?

Figyelt kérdés

Mindenképpen személyesen kell intézni?

Átraktak költségesre, és ezzel eldöntöttem be is fejezem a fősulit, inkább dolgozok.

Hogy zajlik mindez, index kikérés, stb stb, meg kaptam már csekket is 180 ezerről, hogy perkáljam be...

Elég messze van a suli, tehát ha egy mód lenne rá nem akarnék személyesen lemenni.

Azt szeretném elkerülni, hogy ki keljen fizetnem a 185 ezret....A suli szept. 5 én kezdődik, mikor kellene kiiratkozak, hogy ne vasalják be ezt a pénzt.

Megkérdezem, mert rengeteg a jogszabály meg mittudomén micsoda, kiskapu, amivel megsz*pathatnak....


2011. aug. 21. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én, másik suliba iratkoztam át, de nem érdekelte őket milyen messze lakok, ugyanúgy be kellett mennem. Aláírtam pár papírt, aztán kb 4 hónap után a posta címünkre küldték ki az indexemet.
2011. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és én még július elején iratkoztam ki..
2011. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így voltam. írtam mailt, telefonoztam, hogy szeretnék kiiratkozni. az volt a válasz, hogy csak személyesen. azóta meg leszarom őket. áttettek passzívra, mivel nem vettem fel tárgyat, előbb-utóbb csak felfogják, hogy engem többé nem látnak. azóta már a harmadik félévemet kezdem most egy másik egyetemen. pár hete küldtek levelet, hogy ha most sem leszek aktív, akkor megszüntetik a jogviszonyomat. nem akartam visszaírni, hogy ezt várom már ezer éve wazze. :-D

aggódnod nem kell, a költségtérítést csak akkor kell kiperkálnod, ha aktív a féléved. ha nem veszel fel tárgyat, akkor automatikusan passzívra tesznek (legalábbis nálunk), de a legbiztosabb, ha neptunba te magad passzívra állítod.

2011. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jolvan, köszi a válaszokat, akkor nem uszom meg a személyes leenetelt...mind1...elkezdem a levelezést....:D
2011. aug. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!