Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális ösztöndíj?

Szociális ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén sikerült a felvételim és szeretek előre utánanézni a dolgoknak. A szociális ösztöndíjról érdeklődnek. Több iskola oldalát és űrlapját is nézegettem és mindegyiken van ami fogyatékosságra vagy egészségügyi állapotra utal. Csak érdeklődnék ,hogy ezekbe pontosan mi tartozik bele. Engem az egészségügyi része érint asztmám és por allergiám van amik miatt gyógyszert is kell szednem. És kíváncsi lennék ,hogy az ilyen egészségügyi probléma mint az enyém beletartozik a szoc ösztöndíjba vagy nem? A látásom is elég rossz de az nem hiszem ,hogy számítana. A fogyatékosság meg unokatesóm kapcsán érdekelne neki diszgráfiája van. Ő úgy van vele ,hogy az ilyesmit nem vesszek figyelembe, de én megfigyeltem ,hogy a diszgráfiát is fogyatékosságnak nevezik mindenhol ezért gondoltam egy kérdést megér a dolog. A válaszokat előre is köszönöm


2011. aug. 21. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Aha én nem kaptam szoc. ösztöndíjat pedig a nagycsaládos kategóriába tartozom és elég magas pontszámom is volt.

Úgyhogy a nagycsalád nem biztosíték a szoc.tám megkapására.

2011. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!