Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit találjak ki,...

Szerintetek mit találjak ki, hogy mindig elengedjenek?

Figyelt kérdés
Utolsó évemet kezdem szeptembertől és szeretném a lehető legkevesebb időt gyakorlaton tölteni. El akarok jönni mindig hamarabb, de ez hol sikerül, hol nem, ezért kéne egy jó indok, hogy mindig elengedjenek haza hamarabb. Tudnátok adni valami jó ötletet?
2011. aug. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csináld RENDESEN végig a gyakorlatot, NEM viccnek találták ki!
2011. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy téged ez nem érdekel, és hagyjanak a búsba menni. Egy idő után biztos hagynak is, csak a jogviszonyod bánja.

És később a munkahelyeden milyen indokkal akarsz majd kibújni a feladatok alól...? már bocs, de ez szánalmasan rossz munkamorál.

Szerezz orvosi igazolást, törd el karod-lábad-gerinced, vagy kövess el valami jó kis bűntényt, hogy aztán jó sokáig kelljen tárgyalásokra, meghallgatásokra járnod.

2011. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, de én úgy akarom, hogy ne kelljen igazolást vinni. egyébként tudja az oktatóm, hogy nem akarok oda járni, csak muszájból járok, el is szokott engedni, de nem mindig. és én azt akarom, hogy mindig eljöhessek. Tehát légyszíves értelmesen segítsetek, nem kioktatást kértem.
2011. aug. 23. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az oktatóval, mondd el neki, hogy mit csinálnál helyette, kérdd meg a szüleidet, hogy beszéljenek az oktatóval...
2011. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán mért jársz, ha ennyire nem érdekel? o.O

-pszichológushoz jársz, így nem kérhet 'orvosi' igazolást...

-vigyáznod kell egy kisgyerekre, mert a szülei(d) nem érnek rá (tesó, unokatesó, közeli ismi, rokon)

-más suliba is jársz (pl nyelvtanfolyam)

2011. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért járok, mert a szüleim azt akarják, hogy járjak, tehát az már kilőve, hogy ők beszélnek vele, tavaly azt mondtam neki, hogy járok fizetős iskolába, az sem nagyon jött be.


A pszichológus az jó ötletnek tűnik, de tőle miért nem kérhet igazolást?

2011. aug. 23. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A pszichológustól is lehet igazolást kérni, azon ugyanis nincs rajta, hogy miért kezel.
2011. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!