Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kifogást találjak ki,...

Milyen kifogást találjak ki, amiért nem voltam suliban?

Figyelt kérdés
Ma nem voltam bent, mert nem volt kedvem. segítsetekk
2010. febr. 2. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Hasmenés?:D
2010. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%
Családi ok amiről nem szeretnél beszélni.
2010. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Igazoláshamisítás? Gratulálok...
2010. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Szülők tudják, hogy nem voltál? NA szóval, te most inkább a szülők, vagy az iskola leb*szása alól akarod kihúzni magad?
2010. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, tudják a szülők... csak a tanárok miatt kell a kifogás!! amúgy sosem szoktam lógni XD
2010. febr. 2. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ofőként felhívtam volna már ma a szüleidet, hogy miért nem vagy, a többi tanárt meg nem igazán szokta érdekelni. Ha meg egyértelműen kamu a szülői igazolás, akkor az ofő sem köteles elfogadni.
2010. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Családi ok. Ezt sosem firtatják a tanárok.
2010. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
És a szüleid partnerek a lógásban? csak úgy igazolják?
2010. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem azt kérte a kérdező, hogy osszátok az észt, mit lovagoltok ennyit a témán, ti sosem lógtatok a 12 év alatt?


Néha nekem sincs kedvem suliba menni, és mivel betegség miatt sosem hiányzok, ezért igen, nálam pl. "partnerek" a szülők a lógásban.

2010. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Eltaláltad, nem lógtam. A szüleim nem asszisztáltalk ahhoz, hogy időnként pihenőnapot vegyek ki, csak mert lusta vagyok. Érdekes, a munkahelyen sincs olyan hogy ha nincs kedvem bemenni dolgozni, akkor nem megyek. A betegség más, de mivel tanár vagyok, tudom azt is, hogy a háziorvosok mindenre kiadnak igazolást sajnos, ígí az orvosi igazolás sem garancia arra, hogy nem csal a gyerek orvosi támogatással.
2010. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!