Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4 félév után kiiratkoztam a...

4 félév után kiiratkoztam a főiskoláról pár éve. Elvileg folytathatom ugyanonnan ahol abbahagytam?

Figyelt kérdés
Levelező tagozatról van szó. Azt gondolom, hogy nem kell újra vizsgázgatnom, a kérdésem inkább az, hogy a tandíjat be kell e fizetnem újra az elejétől, vagy már csak a maradék félévekre, ha esetleg szeretném folytatni?
2011. szept. 5. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

tudtommal csak 2 félévet hagyhatsz ki

de ez nem 100%


amúgy sztem nem folytathatod csak úgy

ha egy az egyben kiszálltál


tehát nem passziváltattad magad nem halasztottál csak simán otthagytad?


akkor sztem újra kell kezdened.

2011. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 éve szűnt meg a jogviszonyom, előtte passzívon voltam míg lehetett. (külföldön dolgoztam pár évet)
2011. szept. 5. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni..

De sztem kicsi az esélye h így folytathatod...


Az mondjuk lehet, h újra felvételizel, és utána nem kell minden tárgyat újra végigcsinálnod..

(nem kell bejárni minden órára-de az is lehet h lenne olyan tárgy amit újra kell csinálni ha a tanár azt mondja)

De sztem legtöbb tárgynál akkor is újra kéne vizsgázni...Mágha bejárni nem is kell az órákra.


Nyilván elkérnék az indexedet,(gondolom volt olyanod) el kellene ismertetni, h mely tárgyakat teljesítetted, azoknak mi van pontosan a kurzusleírásában.(mit tanultál x,y tárgy neve alatt) Mert az is lehet h azóta változott a tárgy tartalma..(pl bővült) Akkor hiába csináltad meg már x éve..


Még akkor is lehetnek bonyodalmak, ha ugyanazon suli ugyanazon szakára mennél mint évekkel ezelőtt..


De az szinte biztos, h a felvéeli eljárást ugyanúgy meg kell csinálnod..

És az is lehet h államira már nem mehetsz:S


adott suliban érdeklődj!

2011. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!