Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha passzív éven vagyok,...

Ha passzív éven vagyok, közben jelentkezhetek máshová?

Figyelt kérdés
Főiskolán ha most passzív évre megyek egy fősulin, akkor mondjuk a jövő szeptemberben induló képzésekre a felvin majd ugyanúgy jelentkezhetek, és ha felvesznek egy jobbra, akkor kilépnék a mostaniról? Lehet ilyet csinálni?
2011. aug. 28. 20:22
 1/3 ausonia ***** válasza:
akkor is jelentkezhetsz, ha aktívon vagy.bármikor jelentkezhetsz bárhová.
2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mondjuk azt nem igazán értem, ha aktívon van valaki, akkor miért menne máshová, előlről kezdeni, vagy úgy érted, hogy 2 sulit végezne egyszerre?

2011. aug. 28. 20:40
 3/3 ausonia ***** válasza:
úgy is lehet, hogy két sulit végez egyszerre, de a leggyakoribb oka az, hogy költségesről átvegyék államira, vagy levelezőről nappalira(fordítva ált. könnyebb), ha úgy gondolja, meglesz a pontja, mert közben szintemelőzött, nyelvvizsgázott, stb. sokszor könnyebb így,mint a kérvénnyel bajlódni,amit lehet el is utasítanak.
2011. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!