Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE GTK Gazdmenedzsment...

SZIE GTK Gazdmenedzsment szakra, másik egyetem ugyanezen szakáról való átjelentkezéshez hány teljesített félévre van szükség?

Figyelt kérdés
Budapesten vagy Gödöllőn való képzéshez azonos teljesített félévszám szükséges vagy esetleg különböző? Mindkettő esetében érdekel, köszönöm a válaszokat
2011. aug. 30. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondok, hogy TO-s nénik megmondják biztosra, biztosabbra, mint ahogy itt kiókumlálják.
2011. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze, bár próbáltam hívni őket de nemvették föl csak az egyik helyen...de azért is irtam most ki mert ugye éjjel 1 kor nem érdemes telefonálni :D aztán hátha valaki mond vmi választ igy gyorsba.
2011. aug. 30. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!