Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Werk akadémia művészeti...

Werk akadémia művészeti menedzser szak. Vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg személyes tapasztalatokat, élményeket, véleményeket kérek. Köszi
2011. aug. 30. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
fél évet jártam, de csalódtam benne
2011. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért csalódtál benne?
2011. szept. 4. 19:12
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Én a WERK enteriőr-stylist képzésésre jártam, kivágva ezzel 400e. ft-ot az ablakon.... SEEMMIT nem ér!!

Annyi az egész, hogy szakmabelieket ismersz meg, HA van már egy diplomád, vagy hasonló végzettséged, TALÁN sikerül valamelyik tanárnál segédkezned, ha nem, és azért mész oda, hogy "megkapd a képzés, és ebben elhelyezkedj" akkor barátom, rossz helyen jársz... Év végén kapsz egy nyomtatott papírt, melyen az áll, hogy "sikeresen elvégezted" DE JEGYEK nem szerepelnek rajta. Ezzel kiindulni a világba, lehetetlen. Így menjen mindenki... ;)

2012. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljes igaz az, amit a 3. hozzászóló megfogalmazott.
2018. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!