Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Etrben honnan tudom h miylen...

Etrben honnan tudom h miylen órákat vegyek fel?

Figyelt kérdés
nekünk semmit nem mondtak h mit hogyan...csak azt vegyem fel ami az órarendben van?
2011. szept. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de engem is ez foglalkoztat.

Te hova jelentkeztél?

2011. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
PTE...de azajánlott órarendben is más van, és a tantervben is...nem tudom h most melyiket kell nézni
2011. szept. 3. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy melyik működik.

Gondolom az órarendes igen, a tantervben lehetnek ütközések az óráknál. Szöszmötölős, de egyetemen már csak így van.

2011. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ETR-en az ELTÉ-n van tanterv én azt követtem. Ott nálunk leírta, hogy mi az amit muszáj felvenni és különböző szakirányoknál is meg tudtam nézni mi kell majd hozzá (pl. elsőben felvehetem a bevezetés a csillagászatba órát noha 3. szemeszterre van kiírva de nagy előmenetelt megértésileg nem követel). Ha ez a PTE-s ETR-ben különbözne (mivel ez belső tartalom lehet ott más van) akkor második esetben kell legyen a szakod holnapján is tanterv. Ezek után meg már csak ahogy előttem írták össze kell szöszmötölni, hogy legalább egymásba ne csússzanak órák, abba viszont már most törődj bele, hogy lesznek lyukas óráid :P nem lehet vagy legalábbis ritkán tökéletes órarendet készíteni.
2011. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!