Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egy diáknak akármennyi...

Lehet egy diáknak akármennyi órája naponta?

Figyelt kérdés

(Nem nekem, de) van akinek pl. 9 van, eléggé kicsesznek ezekkel a szerencsétlen diákokkal, hogy 7-től 4-ig legyenek ott és TANULJANAK... Aztán menjenek haza, és mit csináljanak? Tanuljanak! Az emberek nagy része dolgozni sem dolgozik annyit, amennyit valaki iskolában tölt...

Nincs ez valahol szabályozva? Mert lehet hogy ezt pl. minisztériumi körökben nem tudják, de mindenkinek véges a koncentrációs képessége...


2011. szept. 6. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Nekem hétfőnként 10 órám van, mégsem panaszkodom... ez van.

ahogy a tanárok mondanák: nem kötelező iskolába járni. :D

2011. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt 9 gimiben. Amúgy meg 12 órát dolgozom... plusz házimunka.
2011. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
én nem rég váltottam sulit.. én a Fóti népművészetire járok.. kilencedikesként hétfőn és kedden is 0. órámmal eggyütt 4. vagyok kénytelen bent lenni.... a többi napokon is 4. de akkor nincs 0. órám ( még szerencse) szóval mindent eggyütt véve.. hétfőn...9 kedden..8.. szerdán..8 csütörtökön 8... pénteken 7 órám van... :) de nem annyira gáz mivel pl: kedden van o.f,4 gyakorLAT,KREATÍV TERVEZÉSEM,2 rajzom és mehetk haza... a többi napom is hasonló és annyira nem fárasztó.. ha nem tömik tele kémiával,fizikával,matekkal,németel,nyelvtanal..... :D de én se szomorkodnék ha szabályoznák egy kicsit.
2011. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Szegénykém, még jó hogy nem halsz bele, ott ülni azokon a kényelmetlen székeken és csak óránként van 10 perc szünet. Jajj jajj belegondolni is rossz. És még írni is kell!! Figyelj oda, nehogy letörjön a körmöd.Hogyha tartós egészségkárosodás ér a 9 óra miatt akkor pereld be az egyetemet polgári peres úton jókora kártérítésre számíthatsz!
2011. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Te utolsó (fogyatékos), tanulj meg olvasni! (Ha tudnál, gondolom nem írnál ilyet.) Hol mondtam, hogy nekem van? Hol mondtam, hogy egyetem? A hozzád hasonlók barmok nyugodtan öljék meg magukat. :)

Akiket ismerek, azoknak nem kreatív tervezés meg főzés vagy tánc órái vannak...

2011. szept. 7. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Azért vannak emberek akinek rohdtul hasznos válaszaik vannak! ( lásd:utolsó elötti) Most komolyan..... mi volt a kérdés?? "Lehet egy diáknak akármennyi órája naponta?" Ez lenne a válasz amit itt most elő adtál?? Nem hinnémm... :D Azért annyi alap tudásod lehetne ( Ha TE már nem figyeltél az órákon....(valószínű épp letört a körmöd és azt ragszgattad ezért nem figyeltél!!!)) Hogy ha kérdeznek akkor válaszolni kell... sőt.. tovább megyek.... a kérdésre kell válaszolni nem véleményt nyilvánítani.... De jegyzeteld csak le nyugodtan ezt a két alap fogalmat nehogy megint elfelejsd a válaszodnál.
2011. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Na sziamia


Utolsó nagyon jól leírtad, hogy mit nem szabad. Akkor miért csinálod?

2011. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert én az első válaszomnál a kérdésre válaszoltam ezek után kaptam egy értelmes lereagálást... na ná hogy válaszolok a megjegyzőnek :)
2011. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Bocsi nem tudtam, hogy te ilyen népművelő izé vagy, így már mindent értek.
2011. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nép művelő izé? Magasról lefosom a népművelést.. egyszerűen ebbe az iskolába vettek fel másodszor pedig megvan a jogom ahoz hogy választ adjak egy provokatív embernek!!!
2011. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!