Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet egy diáknak akármennyi...

Lehet egy diáknak akármennyi órája naponta?

Figyelt kérdés

(Nem nekem, de) van akinek pl. 9 van, eléggé kicsesznek ezekkel a szerencsétlen diákokkal, hogy 7-től 4-ig legyenek ott és TANULJANAK... Aztán menjenek haza, és mit csináljanak? Tanuljanak! Az emberek nagy része dolgozni sem dolgozik annyit, amennyit valaki iskolában tölt...

Nincs ez valahol szabályozva? Mert lehet hogy ezt pl. minisztériumi körökben nem tudják, de mindenkinek véges a koncentrációs képessége...


2011. szept. 6. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%
Hmmm......milyen érdekes azóta nem írtál semmi "hasznosat" . :D Hogy hogy nem "válaszoltál"?? xD
2012. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem örülj neki hogy négykor hazaesel. Én minden nap 6kor és két nap 8kor...
2017. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!