Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államilag támogatott orvosi...

Államilag támogatott orvosi az milyen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, ha államilag támogatott orvosira bejutnék (mondjuk a debrecenire) akkor ott mennyit kell fizetni havonta, vagy kell e valami horibilis összeget fizetni az egyetemért?
2011. szept. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mé kéne? Az államilag támogatott azt jelenti, hogy az állambácsi fizeti a tandíjat...
2011. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. azért kérdeztem mert az egyik ismerősöm elbizonytalanított azzal, hogy kell fizetni félévente egy szép kis összeget.
2011. szept. 9. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azért nem igaz. Tandíjat nem kell fizetned,de a könyveket,jegyzeteket,fonendoszkópot,(ami jó is,az 70.000.- Ft)az előírt köpenyt stb. fizetni kell. A kolesz sem lesz ingyen.

Ha kapsz is szoc.alapon támogatást,akkor is be kell nyúlni a zsebbe.

Kérdezd azokat,akik ott tanulnak.

2011. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy ilyesmire lettem volna kíváncsi. Köszi!
2011. szept. 9. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért előző hozzászóló túlzott egy kicsit. Egy Littman Classic fonendoszkóp 22000 (nálunk Pécsen mindenki ilyet használ, nekem is ilyenem van, és nem rossz). A tankönyvek, jegyzetek viszont drágák félévente minimum 20000 elmegy rájuk, és akkor nem vettél meg mindent, az anatómia atlasz például 35000 (Sobotta).
2011. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!