Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinyei, berzsenyi vagy madách?

Szinyei, berzsenyi vagy madách?

Figyelt kérdés
budapesten mind3
2011. szept. 19. 20:43
 1/6 anonim válasza:
Szinyeit ne. Oda jártam...nagyon gáz volt!
2011. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért?mi volt a probléma?
2011. szept. 21. 15:43
 3/6 anonim válasza:
Jobb a híre az iskolának,mint a színvonal.A tanárok hülyék mind.Minden pofára megy.Az igazgató alkoholista.Dugják a tesitanárokat.Info órám mint olyan úgy létezett,hogy félévente egyszer mentünk be a jegyért.Ami attól függött a lányoknál,hogy mennyire van kirakva a mellük...Infóból érettségiztem de én sem ismertem a tanárt meg ő sem engem amikor bementem a szóbelire..A testnevelés óra is jó volt..ültünk a tanárral egy padon és a csajairól dumáltunk..ez volt egy évig minden órán XD.Ének órán 4 év alatt egy hangot sem énekeltünk.Félévente egy házi dolgozatot kellett leadni,és itt is a mellméret döntött..jah és kicsit sem zavart,hogy amikor a tanárral dumáltam a melleimet nézte...a matek tanár az utolsó évben arra adott 3db 1est hogy nem volt pénzem számológépet venni,így órára sem tudtam vinni..majdnem megbuktam emiatt..lényeg, hogy a tudást osztályozta.Jah és még miután leérettségiztünk, az egyik tanár összejött az egyik osztálytársammal,akinek érdekes, év végén 2es átlaga volt abból a tantárgyból,mégis 4es lett...vajon miért?! Majd ha még eszembe jut valami, megírom.
2011. szept. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a színyeiről azthallottam jó..Szerintem ez így erős amit az elöző írt..
2011. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit régi kérdés ugyan, de sajnos nem erős, amit írt az illető. Én otthagytam régen. Mondjuk a szexista oldalát tagadnám, nem vettem észre, bár én 14 előtt ott hagytam a sulit, lehet, hogy azért pedofília nincs, de az, hogy pofára mennek a dolgok, való igaz, az alkoholista diri is, és a használhatatlan órák is. Több családtagom is ott végzett, akkor még jó volt az iskola, színvonalas, de sajnos tönkrement nagyon súlyosan egy igazgatóváltás során. A jó tanárok szinte mind nyugdíjba mentek, a maradék pedig szenved keservesen.
2012. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Berzsenyit ajánlom, legjobb <3
2012. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!