Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ságvári, Deák vagy Radnóti?...

Ságvári, Deák vagy Radnóti? (Szeged)

Figyelt kérdés
Leginkább arra gondolok hogy melyikben jobb a közösség, hol könnyebb beilleszkedni és hova járnak értelmesebbek, érettebbek.
2011. szept. 20. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Dézykém, Te vagy az?
2011. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

???

Ja igen, valóban kimaradt az hogy értelmes válaszokat kérek.De úgy gondoltam hogy ez egyértelmű...

2011. szept. 21. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Üdv sorstárs! én is ezek az iskolák közt ingadozok (kivéve a radnóti) a ságváriban nagy a hajtás szóval ha nem bírod a nyomást nem ajánlót suli. a deákban jövőhét kedden lesz nyílt nap 17 órától ajánlott lesz elmenni.
2011. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
öhhmmm Krisztina/Rita te írtál elsőnek? :D
2011. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én Deákos voltam, két tannyelvű tagozaton végeztem. A környezet, az emberek csodálatosak, nagyon eredeti hagyományaik vannak. Jó itt is kell tanulni, de legalább nem lettem sznob majom, mint a Radnótisok és a Ságvárisok.
2011. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
köhm a radnótisok se sznob majmok csak azért mert tanul mert akar valami lenni ebbe a világban :DD
2012. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rékavoltam válasza:
100%
Egyértelműen hogy ezek közül a gimik közül a radnóti a legjobb.Még pedig azért, mert a Deák egy tömegsuli,tele van beképzelt focistával. A ságváriba pedig gazdag majmok járnak, tisztelet a kivételnek. A Radnótiba viszont,az igazi okosok vannak, nem hiába van a legjobbnak mondva ! :) És egyáltalán nem járnak oda majmok, nekik is van magánéletük, eljárnak bulizni stb.stb.:)
2012. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most már megkérdezhetem, végül melyikbe mentél? Már nekünk is lement a felvetéli :)) radnótis leszek :)
2013. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
tényleg, végül hova mész?:) én Radnótis leszek,ha te is az duplán jó:D aki Radnis lesz az írjon üzenetet*-*
2013. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is a Radnótiba jártam, és imádtam (és nem hiszem, hogy sznob majom lennék, az sajnos-nem sajnos, nem iskolafüggő.), bár visszamehetnék.:)
2013. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!