Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megemelik majd a tandíjakat...

Ha megemelik majd a tandíjakat akkor az a már ott lévőket is érinti majd?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha mondjuk én idén kezdtem valamit, ami X összeg félévenként, de a terveikben az szerepel, hogy 2 X-re emelik ezt, akkor mikor bevezetik, akkor hirtelen a kétszeresére emelik a tandíját mindenkinek vagy csak az onnantól kezdőket érinti? Hogy szokott ez lenni? Mert ha mindenkit, akkor már most ott hagyom a fenébe, úgy se bírnám a kétszer annyit fizetni, akkor addig is minek dobálnám ki a pénzt az ablakon, ha később nem tudom majd befejezni..
2011. szept. 28. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Haromszorosat tervezik elvileg,es nem ketszereset. Azt,hogy kikre fog vonatkozni,barki barmit ir itt,meg nem tudhatjuk. Lehet rad is,lehet nem, sajnos ez ilyen.:(
2011. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális viszonyok között az új rendeletek visszamenőleg nem vonatkoznak - nekünk ezt egyszerűen úgy fogalmazták meg a TO-n, hogy az a tanulmányi és vizsgaszabályzat vonatkozik ránk, amelyik évben elkezdtük az egyetemet. De most nem normális viszonyok között élünk... szóval, csináld amíg tudod, és olyan jól, amennyire csak tudod, ezt most még úgysem lehet megmondani, hogy milyen lesz a végső döntés.
2011. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!