Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha át akarok menni egy gimiböl...

Ha át akarok menni egy gimiböl másikba, de nem ugyan olyan könyvem van akkor mi van? Ingyenes?

Figyelt kérdés
Alapból ingyenes vagyok mert anyum egyedül nevel és nemtudná kifizetni 30ezret könyvre..De mivel rossz légkörbe kerültem,mármint elegem van sok cigizös páwából,nem tudok átmenni másik suliba?Mert nemtudja megvenni anyum könyveket..
2011. okt. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez akadály lenne. A könyvtárban biztos lesz egy kikölcsönözhető példány. Amúgy olyan nagy különbség remélhetőleg nincs a könyvek között. Kivéve a nyelvkönyvet.
2011. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kb minden könyvem más mint nekik..1-2 max ami ugyanaz..de a kölcsönzött könyvbe nem irhatok bele szóval :(
2011. okt. 3. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Könyvtárit biztos tudnak adni, nálunk alapból is azt kapnak az ingyenes tankönyvre jogosultak. Aki meg bele akar írni, az megveszi, vagy nagyon halványan ír ceruzával, és utána kiradírozza.

Szóval abban szerintem ne reménykedj, hogy újat vesznek neked, ha mér egy könyvcsomagot kaptál az idén. :S De tényleg nem akadály a könyvtári, sokan megoldják.

2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom.Legalábbis köszi!
2011. okt. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!