Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimit keresek Pesten. Melyikbe...

Gimit keresek Pesten. Melyikbe mennétek?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs h melyikbe kellene mennem.. Szerintetek melyek a kicsit nehezebbek?
2011. okt. 6. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért Pesten 1000 és 1001 iskola közül lehet választani. Valami elképzelésed csak van, nem? Egyébként a döntésedbe nem akarok beleszólni, nincs bajom a gimivel, de az csak érettségit ad. Én is 8. osztályos vagyok (gondolom te is) ha akár két hete kellett volna kitölteni a jelentkezési lapot, tutira gimit jelölök meg, de mit ér az a sok érettségizett? A báttyámnak is egy sima érettségije van és munkanélküli. Több rokon szakközépbe járt és százezreket keresnek. Ha esetleg később egyetemre szeretnél menni, akkor is mehetsz, ha középiskolába szerezted meg az érettségit, de akkor lenne szakmád is. Persze ha nagyon jó tanuló vagy, mehetsz gimibe is, szíved joga. Egyébként fiú, vagy lány vagy?
2011. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. És azért akarok gimibe menni mert munkáról még nincs elképzelésem..Az eredményeim jók..
2011. okt. 7. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:

kerület?

mi érdekel?

mi az erősséged?

stb.


amúgy, ha írsz e-mailt segítek. tavaly én is így voltam vele, de hála egy idősebb embernek, sikerült a helyes írányba téríteni engem is:)

2011. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!