Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kidolgozott érettségi...

Milyen kidolgozott érettségi tételekkel foglalkozó oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés
Nem idén érettségizem ugyan, de jól jönne egy oldal már a tanév során is, ahol összegezve, vázlatosan, tematikusan a fontosabb tantárgyak témakörei megvannak. Tudom, sok ilyen oldal van, épp ezért úgy gondolom, hogy nem mind ,,hibátlan'', vagy legalábbis lehetne sok jobbat mondani. Azért tettem fel a kérdést, hogy -főleg- olyanok írjanak, akik igénybe vettek hasonló oldalt az érettségire készüléskor, és bevált nekik. Tehát ha tudtuk valami jó oldalt, akkor légy szíves osszátok meg velem! Előre is köszönöm szépen!
2011. okt. 11. 00:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a legjobb saját vázlatból tanulni, abból is fogok, de mindenképp jó, ha van egy kész vázlat, amivel össze lehet vetni, hogy mennyire sikerült ráérezni a lényegre! Ráadásul ez a kérdés szerintem másoknak is sokat segíthet!
2011. okt. 11. 00:27
 2/4 A kérdező kommentje:
tudtok* (elírtam, elnézést)
2011. okt. 11. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Humánból:


www.doo.hu


Matekból:


www.sefmatek.lapunk.hu

2011. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb a tankönyv. Elég vázlatos, és benne van minden, ami kellhet.
2011. okt. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!