Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan lehet letölteni a...

Honnan lehet letölteni a netről igényesen kidolgozott, részletes érettségi tételeket?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is :)
2010. ápr. 1. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
a legjobb ha te saját magad dolgozod ki én is így voltam ezzel hogy majd letöltöm utána 1 tételt kidolgoztam mire végeztem nagyjából meg is jegyeztem így a többivel is ezt csináltam!kidolgozás után alig tanultam valamit max ami eszembe jutott a kidolgozásnál de 4-5 mind!!én ezt ajánlom te tod hogy betartod e?!! sok sikert az érettségihez!!!
2010. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, de (sajnos tapasztalatból mondom) ha én dolgozom ki a tételeket, akkor sem marad meg bennem több, mintha letölteném. Valahogy a mások által megfogalmazott dolgokat sokkal könnyebben megjegyezem. Ha pl. egy töridogára tanulok, most is elkérem egy osztálytársam füzetét, hogy abból tanuljak, mert ha a sajátomat használom, akármennyit tanulok, szinte semmi nem marad meg, de ha máséból tanulok, pikk-pakk megtanulom az egész leckét... Hiába... női agy :)
2010. ápr. 4. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!