Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két kérdést is fogalmazok a...

Két kérdést is fogalmazok a magyarázatba?

Figyelt kérdés

1. Ha a házirendet nem sértem meg, de a tanárnak nem tetszik valami akkor beírhat?


2. A testnevelés tanárom mindig előhozza a többiek előtt, hogy mit nem tudok megcsinálni, hiába igyekeztem eddig nem érdekelte csak gyaláz tovább. Volt hogy sírva mentem el nem is egyszer. Tehát ezt miért csinálja?


2011. nov. 4. 23:31
 1/3 Darkey ***** válasza:
Mert ő megteheti:/// sajnos ez a helyzet:S
2011. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy azért véleményezem ezt, mert már 22 éves vagyok, de ha velem ilyen történne, hogy egy tanár nyíltan a többiek előtt szembesít hibáimmal és szó szerint "meggyaláz" akkor azonnal mennék az igazgatóhoz. Ha elsírnám magam az még jobb, mert akkor még hatásos is a belépőm. A tanárt pedig kirúgják a ***-be, mert ilyet nem lehet csinálni. Aztán pedig nem buktathatna meg, mert rákenném, hogy direkt volt az is és mivel már voltak botrányok közöttünk még el is hinnék és simán felülvizsgálnák az esetet. Az állásukkal pedig kevesen mernének ilyen fokon játszadozni.

Az a beírós dolog más tészta. Én például azért kaptam egyszer beírást, mert egy osztálykiránduláson megállítottam a mozgólépcsőt a metronál. Ez sincs benne a házirendben, meg ugyebár nem is a "házban" történt, de mégis kihágás. Szóval van egy csomó olyan dolog, ami különböző normáknak nem felel meg (és ezek lehetnek akár szubjektív elképzelések is) és beírást vonhat maga után.

2011. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan azért írhatnak be, mert magassarkúba megyek suliba?
2011. nov. 4. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!