Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz-e, hogy a középszintű...

Igaz-e, hogy a középszintű érettségit újra lehet írni, ha szerintünk nem elég jó vagy csak szint emelővel lehet kijavítani? Ez leginkább előrehozott érettségire vonatkoznak. Köszönöm előre is a segítséget

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, lehet javítót írni bármikor, és bármennyiszer..


20 000 ft egy tárgyra, nem kell szintet emelni, ha középből akarsz javítani középböl javitasz...

És újabb tárgyakra is leérettségizhetsz bármikor...


Oktatási hivatal telefonján elmondanak mindent, úgyis ott lehet csak jelentkezni..

2010. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még suliba jársz, akkor csak szintemelőt tehetsz. (Pl. megcsinálsz egy előrehozott közép nyelvi érettségit, de nem tetszik az eredmény, akkor már csak szintemelőt tehetsz)

De ha már van érettségi bizonyítványod, akkor bármelyik érettségid, bármelyik vizsgaidőszakban, bármilyen szinten ismételheted, de fizetni kell érte.

2010. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az előző hozzá szólómnak nincs igaza csupán az, hogy fizetni kell érte ha nem szint emelőt csinálsz.
2010. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig igaza van a másodiknak
2010. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején (2012) kettőt újracsináltam és egy plusz is volt. Azalatt okj képzésre jártam és nem kellett ezekért fizetni. Úgy tudom egyszer ingyenes volt az ismétlés.
2016. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!