Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem mellett lehet dolgozni?

Egyetem mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Jelentkeznék felsőoktatásba, de nem szeretném, hogy a szüleim tartsanak el (és nem is nagyon tudnának). Lehetséges-e mellette dolgozni? Informatika szakra mennék. Azzal lehet pénzt keresni/elhelyezkedni egyetem alatt ?
2011. nov. 10. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Informatikával maximum szerelőnek tudnál el helyezkedni, de manapság abból annyi van hogy nem találnál munkát sehol. Maximum weblap szerkesztőnek mehetnél el de hogy abból nem fogsz tudni egyedül megélni az sicher. Én azt javaslom hogy vállalj valami alkalmi munkát aztán amit keresel annak egy részét oda adod a szüleidnek és így hozzájárulsz a családi kasszába, és legalább lesz állandó tető a fejed felett, és tudnál is enni. Egyetem alatt maximum így lehet megoldani, főleg ha nappalin vagy.
2011. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!