Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappalis főiskolások, egyetemi...

Nappalis főiskolások, egyetemisták! Tudtok dolgozni a suli mellett? Ha igen, mit és heti hány órában? Mennyit tudtok előadásokra járni, egyeztetni a szemináriumok időpontját a munkaidővel?

Figyelt kérdés
Hogy jutottatok munkához?
2011. márc. 19. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok. Ha akarnék, akkor sem tudnék sajnos... Heti 36 órám van (ebből 32 mintatantervi, de a többi jól jön a jobb ösztöndíjindexhez), +3 lyukas óra, ráadásul a ZH sáv is péntek este van. Az előadásokat sem szívesen hagyom ki, a gyakorlatokat meg végképp. Ezen felül vannak a beadandók, házi feladatok, na meg jobb folyamatosan készülni valamennyit.

Egy dolog van, amit vállaltam: matek korrepetálást egy középiskolásnak, heti másfél órában. Rendes munkát, amiből meg is tudnék élni, szerintem nem tudnék vállalni. Illetve van még az ösztöndíj, ami még egy jó bevételi forrás.

Kiadásom viszont nem nagyon van (kevesebb, mint középiskolában), otthon élek a szüleimmel, és bejárok minden nap.

2011. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hova és milyen szakra jársz?
2011. márc. 19. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
BME-VBK vegyészmérnöki.
2011. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát elhiszem...:S
2011. márc. 19. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos szerintem ha mérnöknek, orvosnak, jogásznak (és sorolhatnék még pár szakot) készülsz, akkor nem tudsz suli mellett dolgozni. Bár hétvégén megoldható ha valóban azt akarod, hogy semmi szabadidőd se legyen. Én is így vagyok vele, csak én nem munkába fektetem, hanem van barátnőm, akivel azért szeretnék találkozni néha. De ez szabadidőnek számít mondjuk, de meg is szenvedem azt a 2 nap kimaradást amíg nála vagyok. De megéri :)
2011. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem. ösztöndíjból, szoctámból, és különböző koleszos bizniszekből élek.
2011. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!