Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimit válasszam? (Bp. )

Melyik gimit válasszam? (Bp. )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy most 9-es vagyok szakközépben, és jövőre átszeretnék menni gimnáziumba. Most egész jól tanulok, tavaly azért nem mehettem volna gimibe mert általánosba nagyon tojtam a tanulásra meg a leckékre, így voltam 3,6. Melyik gimiket ajánlanátok Budapesten?
2011. nov. 16. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
3,6-tal gyengébb gimnáziumba simán átmehettél volna...:))nálunk kettes átlaggal si volt akit fölvettek,pl Dabais gimnáziumba.Attól függ miylen erőset akarsz,hány évfolyamost,nyelvet szeretnél tanulni?
2011. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy akkor nem tetszett hogy ott nem tanulhatok szakmát, de most jöttem rá hogy többre vagyok képes egy szakközépiskolánál ahol csak megutáltatják velem az adott szakmát. Igazából olyan gimibe szeretnék kerülni, ahol nem leszek se síkhülye, se túl okos, szóval olyan közepesen erős, ne kelljen agyon tanulnom magam, jó legyen a közösség. Lehetőleg humán vagy általános, a reál tantárgyak nem az erősségeim, bár hozzá tenném ha jó tanár tanítaná aki felkelti a gyerekek érdeklődést a tantárgy felé, akkor biztos menne. Német nyelvnek örülnék, de igazából teljesen mindegy, nekem most csak az a lényeg hogy 2 nyelvet tanulhassak, ugyanis a mostani sulimban csak egyre van lehetőség, a 2. nyelvet faktban vehetném fel, de ennyi óra után se időm, se erőm nincs ilyenekre. És 4 évfolyamosat keresek.

Köszönöm a válaszodat

2011. nov. 19. 01:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én igazából hasonló helyzetben vagyok,mert én is idén akarok átfelvételiznbi négy évfolyamos gimikből,csak én egy kéttannyelvűből,most vagyok kilencedikes.Remélem sikerülni fog,én erős gimnáziumba szeretnék bandukolni:)Én amit ajánlani tudok németből az talán a Kossuth Lajos Gimnázium,ott van kéttannyelvű program is,akkor Vörösmarty gimnázium,Zrínyi,Szent István,iszonyatosan sok van így...
2011. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:-) Olyat keresek, ahol tényleg az alapoktól kezdik a nyelvoktatást, jó a hangulat, és jól tanítanak, és nem az van hogy még az alapműveltséget se kapom meg.

Sok sikert neked, tanulj jól és akkor biztos átvesznek, most én is többet tanulok.:(

2011. nov. 19. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehogy a Kossuthba menjen senki!!! Nagyon meg fogja még bánni!! Amúgy a kérdésre váaszként a Weöres Sándort mondanám neked megfelelőnek! :)
2011. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Weöresről rosszakat hallottam. Ez valóban igaz? Tudnál nekem mesélni? Megköszönném! :)
2011. dec. 8. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
állítólag a gyerekek benn füveznek a wcn és snekit sme érdekel...://én ezt hallottam
2011. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt hallottam. :( Döntöttem hova megyek! :) József Attila Gimnázium. :) Nagyon nagyon nagyon remélem hogy felvesznek, ez minden álmom.:)
2012. jan. 26. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!