Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha levelezős gimnáziumban...

Ha levelezős gimnáziumban félévkor megbukok akkor előröl kell kezdenem vagy mehetek tovább?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
dehogyis, mehetsz tovább :) ez ugyanolyan mint a nappali, csak kevesebbet kell bejárni. ha félévkor megbuksz, javítod évvégén. De érdemes most rágyúrni a jó jegyekre, év végén nehezebb, nagyobb az anyag.
2011. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a fizika meg kémia miatt aggódóm nagyon.
2011. nov. 17. 14:55
 3/18 anonim ***** válasza:
hanyadik osztályos vagy?
2011. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
a levelezőn az a jó, hogy mindenki csak az érettségi miatt van ott. ha tényleg megmutatod a tanároknak, hogy foglalkozol vele, és igenis akarod - de nem megy - gondolhatják, hogy ha nem érettségizel belőle, akkor mit nyuzzanak... méltányosságból átengednek. összességében hogy tanulsz?
2011. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Még csak kilencedikes vagyok.Amit füzetbe leírunk azt általában megtanulom ahogy csak tudom vagy ha nem is tanulom akkor is olvasgatom hogy megmaradjon valami.

fizikát meg kémiát hiába írom le egyszerűen nem értem...

2011. nov. 17. 16:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom a mozaik tankönyveket, nagyon jók. a 9-es fizika meg még azért nem egy nagy durranás. szerezd be a mozaik tankönyveket, és olvasgasd, gondolkozz. tanuld meg a definíciókat, törvényeket, és tudod majd alkalmazni. Hány éves vagy?
2011. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
19 leszek.(tudom hogy nem itt kéne tartanom úgyhogy nem kell beszólni:D)
2011. nov. 17. 16:44
 8/18 anonim ***** válasza:
nem szólok be, én megértelek. illetve nagyon sok hozzád hasonló diákot ismerek. bejársz az órákra? matek megy?
2011. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ismerek 40 éves kilencedikest is, úgyhogy nyugi :) teljesen időben vagy.
2011. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
azt tudnod kell, hogy amit levelezőn megtanítanak, az sokkal kevesebb, mint nappalin. ebből kiindulva, amit levelezőn jegyzetelsz a füzetbe, mégkevesebb. abból nem fogsz megérteni semmit. tehát mindenképpen használd a tankönyveidet, minden nap tanulj. tudom, nehéz, de bele lehet jönni.
2011. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!